Назви виробів і виробників не називатиму.

Спершу в руки попала стаціонарна 10 Вт глушилка GSM, CDMA, UMTS. Виходячи з опису, генерує шум в діапазоні даунлінк кожного перерахованого стандарта зв”язку. Це було перевірено аналізатором спектра (на спектрограмі біла крива – спектр з джамером, жовта – без). Також використовувався комплекс Rohde&Schwarz Romes, що сканував всі канали GSM з демодуляцією сист. інформації з каналу ВССН (МСС, MNC, LAC, CI, BSIC).

При працюючій глушилці (в офісі) було встановлено, що сканер з двох сотень каналів в ефірі (які міг демодулювати без глушилки) зміг демодулювати лише 20. Причому 4 з них були з рівнем C/I>10 дБ. Тобто можна зробити висновок, що глушилка глушить, але не здатна заглушити канали від БС, що світить у вікно. Самим показовим моментом був дзвінок мені на мобільний від директора компанії, в якої я взяв чудо-прилад, при працюючому поруч (2 м) джамері. Результат я йому повідомив і одразу домовився взяти іншу модель.

Інша модель (розмір пачки цигарок), працююча від батарейок, була перевірена вдома без додаткових вимірювальних приладів. GSM дзвінок заглушити не змогла, відстань до БС – 300 м. Мої висновки: моделі глушилок, що випробовувались, більш-меньш ефективно працюватимуть лише в зонах невпевненого прийому (слабкого покриття) – підвалах, паркінгах, в зонах щільної забудови і т.п.

 

(c) Максімич

http://mobileelectronics.com.ua/wordpress/wp-content/uploads/2013/04/gsm-glushilka1.jpghttp://mobileelectronics.com.ua/wordpress/wp-content/uploads/2013/04/gsm-glushilka1-160x120.jpgfordmaxСтатьиНовостиНазви виробів і виробників не називатиму. Спершу в руки попала стаціонарна 10 Вт глушилка GSM, CDMA, UMTS. Виходячи з опису, генерує шум в діапазоні даунлінк кожного перерахованого стандарта зв'язку. Це було перевірено аналізатором спектра (на спектрограмі біла крива - спектр з джамером, жовта - без). Також використовувався комплекс Rohde&Schwarz Romes, що сканував...Mobile Electronics разработка и производство РЭА система контроля объектов охранные системы интеллектуальные датчики